Created by potrace 1.10, written by Peter Selinger 2001-2011


Meie õigusbüroost


E-jurist asutajaks on kindlustus- ja pangandusjurist Reet Rattur, kes otsustas 2007.aastal lõpetada oma töösuhte Hansapanga Grupis (praegu Swedbank) ja asutada oma õigusbüroo. Pärast pikaajalist töötamist pankades ja kindlustusseltsides, võimaldas selleks hetkeks saadud töökogemus koos teiste tublide juristide ja juuratudengitega edasi liikuda ning sama tööd teistmoodi edasi teha.

E-jurist alustas 2007.aastal bürooteenuse kõrval Eestis esimesena õigusabi pakkumist interneti teel. Senise kaheksa tööaasta jooksul oleme saatnud oma internetilehe ja e-posti kaudu klientidele teele väga palju nõuandeid, õiguslikke arvamusi, lepinguid, nõudekirju, nõude vastuseid, avaldusi ning kohtudokumente.

E-juristi veebiteenused on teistmoodi kui advokaaditeenus

E-juristi abiga on õigusabi saanud ka need inimesed, kellele on maaelu tõttu linnatulek keeruline ja kes kõrge teenustasu tõttu tavalist õigusteenust endale lubada ei saa. E-juristi õigusabi võimaldab inimesel endal asju pärast juristi nõuande saamist edasi ajada, hoides sellega kokku osa tavalisele õigusteenusele kuluvast tasust.E-juristi missioon on aidata inimesi, kuid tasuta seda teha ei ole võimalik. Oleme loonud veebiülese teenuse, et õigusabi oleks kättesaadav kõigile, kes seda vajavad.

E-jurist pakub lisaks oma büroodes põhjalikku nõustamis- ja esindusteenust, mis on võrreldav advokaaditeenusega. Alates 2007. aastast oleme pakkunud õiguslikku nõustamist Tallinna ja Pärnu büroos. Büroonõustamine on mõeldud kliendile, kellele veebinõuandest ei piisa ning lahenduse leidmiseks on vaja istuda laua taha ja arutada erinevad lahendused läbi, teha põhjalikum õiguslik analüüs, koostada põhistatud vaie, esitada avaldus kohtuvälisele organile või ajada asju kohtumenetluses. Meie juristid on esindanud kliente pikaajalistes kohtuvaidlustes erinevates õigusvaldkondades.

Meie juristid on ka tegelikult olemas!

Erinevalt mõnest õigusabiveebist on meie juristidega võimalik ka tegelikult kohtuda ja me ei asu ainult veebis. Juristidel on valdavalt Tartu Ülikooli õigusharidus, mitmetel magistrikraad või sellele vastav haridus ning vajalik töökogemus nõustamiseks ja kohtus esindamiseks.

Sinu E-Jurist


© OÜ ESTLEGAL 2019