Inimesed

 

Reet Rattur
Õigusteenuste juht
E-post: reet.rattur@e-jurist.ee

Reet on lõpetanud juristina Tartu Ülikooli ning nõustanud pikaajaliselt Hansapanga Grupi erinevaid ettevõtteid, sh Hansapanka, Hansa Liisingut ja Balti Kindlustusmaaklerit. Samuti on Reet üks Hansa Varakindlustuse (Swedbank Varakindlustus) käivitajatest ning kindlustustingimuste loojatest. Lisaks on Reet nõustanud ka teisi panku, liisingfirmasid, kindlustusseltse ja muid suurettevõtteid. Samaaegselt E-juristi tegevuse juhtimisega on Reet Eesti Liikluskindlustuse Fondi juures tegutseva kindlustuse vaidluskomisjoni liige, vahekohtu kohtunik ning Eesti Kindlustusseltside Liidu juures tegutseva lepitusorgani kindlustuslepitaja.
E-juristi meeskonna juhina soovib Reet panustada peamiselt ettevõtete nõustamisse, kuid on heameelega abiks ka eraisikutele nende õiguslike probleemide lahendamisel.

 

 

 

Katalyn Tähismaa
Jurist
E-post: katalyn.tahismaa@e-jurist.ee

Katalyn Tähismaa on omandanud õigusteaduste bakalaureusekraadi Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Kraad on vastalt seadusele võrdne magistrikraadiga. Katalyn on töötanud 9 aastat Harju Maakohtus ning peamiseks spetsialiseerumisvaldkonnaks on eraõigus, sh võlaõigus ja perekonnaõigus. Lisaks eesti keelele valdab Katalyn inglise ning vene keelt.

 

 

Reimo Rattur
Äri- ja projektijuht
E-post: reimo.rattur@e-jurist.ee

Reimo on lõpetanud Estonian Business Schooli investeeringute juhtimise erialal ning omandanud MBA. Reimo töötas välja E-juristi käsiraamatu lahenduse.


© OÜ ESTLEGAL 2019